info@satter.cz

222 782 702, 222 781 750

SP 5 Dirt
Nevíte jaké čerpadlo si vybrat? Poradíme Vám.

K zavlažování, zásobování užitkovou vodou nebo odčerpávání čisté nebo špinavé vody – firma KÄRCHER má pro každé použití vhodné čerpadlo na vodu.

Odčerpávání vody

K odčerpání vody z jezírek, sklepů nebo bazénů používejte ponorná čerpadla. Podle stupně znečištění vody je potřeba zvolit čerpadla na čistou nebo špinavou vodu.
  

Zavlažování

K zavlažování zahrady ze studní, jezírek nebo cisteren použijte zahradní čerpadlo. K čerpání z dešťových nádrží používejte sudové čerpadlo. Pro hluboké studny oproti tomu ponorné tlakové čerpadlo.
  

Zásobování domácností vodou

K plně automatickému zásobování domácností užitkovou vodou, např. pro praní nebo splachování na WC. Pokud chcete použít Vaše čerpadlo jako zahradní, zakupte si domácí automat, jinak používejte domácí vodárnu.
 

Pikt_kalova_cerpadlaPonorná kalová čerpadla

Plynule nastavitelné hladinové čidlo reaguje okamžitě na kontakt s vodou a uvádí do chodu výkonné čerpadlo, které vyčerpá až 18.000 litrů za hodinu. Kalová čerpadla jsou určena pro silně znečištěnou vodu (bahno, hrudky hlíny, výkaly s částečkami do průměru 30 mm).
 

pikt_cerpadla_na_cistou_voduPonorná čerpadla na čistou vodu

Reagují sama na kontakt s vodou a odčerpají vodu až do 1mm. Předfiltr z ušlechtilé oceli zadrží hrubé nečistoty. Ponorná čerpadla jsou určena k vyčerpávání nebo přečerpávání rybníků, sklepů, prádelen a plaveckých bazénů. Čerpadlo stojí při práci ve vodě.
 

Pikt_ponorna_tlakova_cerpadlaPonorná tlaková čerpadla

Vlastní studní, spodní nebo pramenitou vodou můžete při zavlažování zahrady ušetřit drahou pitnou vodu. Ponorná tlaková čerpadla jsou určena k čerpání vody z pramenů, studní a spodních vod. Jsou určena pro úzké až velmi úzké šachtice a pro velké hloubky. Čerpadla jsou ponořena do vody. Předností těchto čerpadel je vysoký tlak a velmi úzké provedení.
 

 

Pikt_sudova_cerpadlaSudová čerpadla

Díky inovačním sudovým čerpadlům je možné zahrady zavlažovat pohodlně a za výhodných nákladů dešťovou vodou bohatou na živiny. Již bez zvedání těžkých zahradních konví, bez dalších nákladů za drahou pitnou vodu, ale jen hodně radosti!
 

 

Pikt_Zahradni_cerpadlaZahradní čerpadla

Jsou určena k čerpání vody z jámy, rybníka apod.a nabízí například programovatelnou funkci plně automatického zavlažování velkých ploch. Zahradní čerpadla stojí v suchu a sání probíhá pomocí sací hadice. Disponují rychlostí průtoku, vysokým tlakem, nízkou hmotností a minimální hlučností.

 

Domácí vodní automaty

Alternativou vysoké spotřeby drahé pitné vody je používání užitkové vody v pračce, na WC a na zahradě pomoci domácích vodních automatů.

Vysoký výkon z hlediska tlaku, průtoku a komfort obsluhy: Domácí vodní automaty se v případě potřeby automaticky sepnou - jsou vhodné i pro zavlažování zahrady.

Pikt_domaci_automaty Pikt_domaci_automaty_2


 
 
 

Čerpadla na vodu KÄRCHER e-shop >>