info@satter.cz

prodejna: 724 041 120 | SERVIS: 725 382 291

Porovnání parních čističů KÄRCHER

Stručný přehled parních čističů KÄRCHER.

Firma KÄRCHER nabízí celu řadu parních čističů nejrůznějšího výkonu a vybavení. Na výběr máte od malých ručních parních čističů přes přenosné modely až po nejvýkonnější špičkové modely s komfortním vybavením.

Parní čističe KÄRCHER můžeme rozdělit do 3 tříd: základní, střední a nejvyšší.


Základní třída parních čističů KÄRCHER

Krátká doba ohřevu, malá spotřeba energie a nízká hmotnost - to jsou jen některé z přesvědčivých výhod parních čističů KÄRCHER základní třídy. Příslušenství vás přesvědčí například ve věcech designu, ergonomie a manipulace.

- SC 2 Deluxe - nevšední nadčasový design
SC 2 Upright - tyčový parní mop

Střední třída parních čističů KÄRCHER

Nepřetržité dodávání bez nutnosti přerušování práce - to jsou základní rysy parních čističů KÄRCHER střední třídy. Odnímatelnou nádrž lze doplnit během pouhého okamžiku. I velké plochy lze tak čistit rychle a bez přestávek. Kompaktní konstrukce a kvalitní příslušenství poskytují vysokou míru flexibility a komfortu.

- SC 3 EasyFix
- SC 3 Upright - tyčový parní mop
- SC 3 Deluxe
- SC 4 EasyFix
- SC 4 Deluxe
- SC 4 Deluxe Iron - včetně parní žehličky

Nejvyšší třída parních čističů KÄRCHER

Nejvyšší třída parních čističů KÄRCHER se vyznačuje maximálním čisticím výkonem a nenáročnou obsluhou. Funkce pára non-stop zajišťuje účinné a nepřetržité čištění. Funkce VapoHydro umožňuje praktické doplnění proudu horké vody, kterým se nečistoty uvolněné párou jednoduše a pohodlně odplaví. Díky regulaci množství páry přímo na stroji lze množství páry vždy optimálně přizpůsobit příslušnému povrchu a intenzitě znečištění.

- SC 5
- SC 5 Iron - včetně parní žehličky

Parní vysavače KÄRCHER

Parní vysavače KÄRCHER spojují výhody parních čističů třídy Premium a klasických vysavačů. Vysají např. smetí na podlaze a povrch zároveň vytřou. Tyto vysavače dokážou vysávat, čistit pomocí páry a vysušovat v jednom pracovním kroku.

Maximálně univerzální přístroje s bohatým příslušenstvím vám dovolí zajistit dokonalou čistotu v celé domácnosti. Jednoduše, pohodlně, s ekonomií času a bez chemických prostředků.

- SV 7

Příslušenství pro parní čističe >>


Zdroj: KÄRCHER.cz
Aktualizováno 13.6.2024