info@satter.cz

prodejna: 724 041 120 | SERVIS: 725 382 291

SYR banner

Anglická firma SCOT YOUNG RESEARCH - výrobce profesionálních pomůcek pro úklid

Malá úklidová technika firmy SCOT YOUNG RESEARCH (SYR) je nejen kvalitní a odolná, ale také šetří čas, zmenšuje námahu, šetří vodu a životní prostředí.

Obsluhu teto úklidové techniky především osloví Interchange systém, Ergonomic systém a barevné kódování výrobků.

Soukromá firma SCOT YOUNG RESEARCH má své začátky v roce 1955, kdy pan Scot Young založil v Kanadě úklidovou firmu na mytí oken a podlah. Dnes firma vyrábí své produkty ve třech světadílech: Anglii, USA a Číně.

Po dobu 30 let firma SYR působila v oblasti úklidu, měla pobočky jak v Kanadě, a tak Anglii a v roce 1982 už měla 5000 zaměstnanců po celém světě.

V roce 1985 firma začala vyrábět svou vlastní malou úklidovou techniku, kde se zúročily všechny poznatky ze světa úklidu. Vynalézavost a inovace jsou hlavní vlastností, které odlišují značku SCOT YOUNG RESEARCH od jiných. V roce 2002 firma SCOT YOUNG RESEARCH získala prestižní cenu Queen's Award for Enterprise v kategorii Inovace.

Od roku 2002 SCOT YOUNG RESEARCH získala dalších 27 patentů a rozhodla se zúčastnit ceny Queen's Award for Enterprise v roce 2011.

K dnešnímu dni firma vlastní 48 patentů a 780 inovaci.


Úklidové vozíky SYR

Kbeliky

Patentovaný design úklidových vozíků SYR

Úklidové vozíky firmy SYRUklidovy vozik LTS text oddělují mop a čistou vodu od špinavé vody a kalu. Nečistoty a mastné částice jsou zachyceny v lapači usazenin, což je ve skutečnosti filtr umístěný zhruba ve dvoutřetinové výšce kbelíku. Těžší částice jsou zachyceny ve spodní třetině kbelíku. Usazeniny se nemohou uvolnit do prostoru nad filtrem. Z toho vyplývá, že se mop dostane pouze do prostoru s čistší vodou v horní části kbelíku.

Navíc má ždímač mopů dlouhé rukojeti a pákový systém s ozubením, jímž docílíme odstranění většího množství znečištěné tekutiny, než je běžné jinými ždímacími metodami.

Patentovaný způsob usazení ždímače mopů umožňuje jeho zapadnutí v kbelíku tak, že při jeho používání tlak je rovnoměrně přenášen na všechna čtyři kolečka.

Ergonomický design = méně námahy a zranění zaměstnanců

Kbelíky se ždímacími košíky jsou navrženy tak, aby byly dostatečně vysoké, se snadno uchopitelnými rukojeťmi, proto zaměstnanci mohou pracovat bez nutnosti ohýbání.


Úklidové pomůcky SYR

Vzájemně vyměnitelné kartáče, mopy, stěrky a další příslušenství

Všechny hlavice se dají připojit k násadě speciálním patentovaným konektorem, tudíž není zapotřebí zakoupit více násad - úspora nákladu. Tato řada také zahrnuje různé typy speciálních kartáčů.

Hlavice mopu na prach s kroucenými smyčkami 

Unikátní výrobní přístup zaručuje kvalitní a trvanlivou hlavici mopu, která snese i to nejdrsnější zacházení. Je toho dosaženo konstrukcí vlákna s kroucenými smyčkami. Vlákna nemají žádné konce, které by se třepily a vytrhávaly do nepoužitelných chomáčů, jež nezachycují prach. Při každým praní se vlákna ještě pevněji zkroutí a při dalším použití jsou ještě efektivnější.

Aby bylo dosaženo co největší trvanlivosti, všechna vlákna na hlavici mopu jsou pevně přišita.


 Vysoké výstražné tabule, které nepadají

Mopy 720x260

Standardní výstražné tabule místo aby snižovaly nebezpečí uklouznutí na vlhké podlaze, ve skutečnosti riziko zvyšují, neboť snadno padají, přičemž se sklopí naležato a stávají se tak překážkou, o kterou kolemjdoucí mohou zakopnout. Výstražná značení firmy SYR ve tvaru A mají unikátní závlačku, která je uzamyká v otevřené pozici a brání sklopení a pádu na zem.