info@satter.cz

prodejna: 724 041 120 | SERVIS: 725 382 291

SE 4002 720x260px

Dejte sbohem alergenům, roztočům a prachu!

Pokud máte malé dítě, vlastníte domácí zvíře nebo je Vaše dítě náchylné k alergiím, je pravidelné čištění koberců a sedaček nezbytnou samozřejmostí.

Koberec je jedním z největších domácích rezervoárů prachu a roztočů a zabírá obvykle velkou plochu obytných prostor. K co nejvyšší možné ochraně a vyvarování se alergických reakcí je nejlépe, v případě že sami nevlastníte speciální čisticí stroj, provést důkladné extrakční čištění alespoň 1x za rok, což je minimum. Pravidelné čištění koberců hubí roztoče a oživuje původní vzhled a barvu.

Pokud domácí zvíře koberec znečistilo, ať už jednou či víckrát, není to vidět ale přesto cítit, roztok čisticího prostředku si s takovou formou zkrystalizovaného znečištění lehce poradí.

Čištění koberců do hloubky vláken

Všude tam, kde hygiena hraje mimořádně důležitou roli, nesmí chybět tepovač KÄRCHER.

Tepovače firmy KÄRCHER se postarají o důkladnou čistotu do hloubky vláken při čištění kobercových podlah, čalounění, matrací, autosedaček atd.

Princip mytí a odsávání: Čisticí kapalina je vstřikována pod tlakem hluboko do vláken koberce a společně s uvolněnou nečistotou okamžitě odsávána. Tato metoda čištění koberců je v porovnání s jinými způsoby čištění velmi účinná. Mastnota, nečistoty a pachy jsou důkladně odstraněny a koberec zůstane příjemně provoněný.

Se sériově dodávanou násadou na čištění tvrdých ploch šetrně vyčistíte i tvrdé podlahy!

Ideální pro alergiky:

V kombinaci s čisticím prostředkem na koberce jsou roztoči a jejich alergie vyvolávající exkrementy z 99 % odstraněny. Následně použitý impregnační prostředek snižuje opětovné znečištění textilních povrchů.

Výhody tepovačů:

- Pro hygienicky čisté koberce a čalounění
- Ideální k odstranění roztočů (se speciálním čisticím prostředkem)
- Profesionální výsledek čištění koberců a čalounění
- Použitelný i pro čištění tvrdých podlah
- Možnost použití i jako vysavač pro mokré a suché vysávání

Čističe koberců pro domácí použití

Tepovače KÄRCHER pro domácí použití

Tepovače KÄRCHER pro domácí použití se postarají o důkladnou čistotu do hloubky vláken při čištění kobercových podlah, čalounění, matrací, autosedaček atd.

- KÄRCHER SE 4001
- KÄRCHER SE 4002
- KÄRCHER SE 5.100

     
SE 4001 SE 4002 SE 5.100
SE 4001 11

SE 4002

SE 5.100 1
     

 

Tepovače KÄRCHER pro profesionální použití

Vysoce výkonné a kompaktní čisticí stroje na koberce a čalounění značky KÄRCHER pro profesionální použití se vyznačují optimálními ergonomickými vlastnostmi a vynikajícími výsledky čištění.

Většina strojů je již v základní verzi vybavena sací a tlakovou hadicí hubicí pro čištění koberců. Stroje je možno dovybavit ruční hubici pro čištění čalounění a interiérů automobilů. Stroj Puzzi 10/2 Adv lze dovybavit kartáčovací hlavou, která značně urychluje práci.

- PUZZI 8/1
- PUZZI 8/1 Adv
- PUZZI 10/1
Puzzi 9/1
Puzzi 9/1 Adv
- PUZZI 10/2 Adv
- PUZZI 30/4
- PUZZI 30/4 E

         
Puzzi 8/1 Puzzi 8/1 Adv Puzzi 10/1 Puzzi 9/1 Bp Adv  Puzzi 10/2 Adv
Puzzi 8.1 11002250   Puzzi 8.1 hubice  Puzzi 10.1 Puzzi 9.1   Puzzi 10.2 Adv
         

 

Více o extrakčním čištění koberců >>

Půjčovna čisticích strojů na koberce a čalounění >>


Zdroj: KÄRCHER.cz
Aktualizováno: 13.6.2024