info@satter.cz

prodejna: 724 041 120 | SERVIS: 725 382 291

Nová barva strojů Antracit

Zvenku antracitová, v srdci žlutá

Antracitová barva je na veřejnosti diskrétnější a nevtíravá

Mnozí naši zákazníci i příznivci značky KÄRCHER byli překvapeni, když zjistili, že mnohé z profesionálních strojů na čištění podlah mají místo žluté antracitovou barvu.

Renomovaný německý výrobce čisticí techniky tak reagoval na výstupy z průzkumu spokojenosti zákazníků, kterého se zúčastnili úklidové společnosti, hotely, prodejny a další profesionální uživatelé.

 

Nová barva strojů AntracitAntracitově šedé čisticí stroje na kobercestroje na koberce, vysavače, vysokotlaké čističe, podlahové mycí stroje a zametací stroje vypadají nevtíravě a celkově splývají se svým okolím, říká KÄRCHER. A šedá barva se méně špiní, což snižuje náklady na čištění strojů. Zároveň se zavádí barevné kódování ovládacích prvků, což umožňuje lehčí ovládání a údržbu. Všechny ovládací prvky, určené pro čisticí proces, jsou žluté, prvky pro údržbu a servis jsou světle šedé.

Nové profesionální stroje KÄRCHER antracitově září

Spokojenost zákazníků má pro společnost KÄRCHER nejvyšší důležitost. Neustálý dialog s profesionály hraje důležitou roli v odhalování potenciálu. Mnoho profesionálů, jako například úklidové firmy, manažeři hotelů či společností s veřejným provozem, požadují pro čisticí stroje KÄRCHER jiné barevné schéma. Designéři společnosti KÄRCHER naslouchali potřebám zákazníků, analyzovali možnosti a učinili rozhodnutí. V budoucnu budou všechny profesionální stroje KÄRCHER mít nezaměnitelnou antracitovou barvu.  

Dvoubarevná teorie pro profesionály: žlutá a antracitová

Zavedením nového barevného schématu došlo k vizuálnímu rozdělení jednotlivých kategorií profesionálních strojů: stroje v kategorii KÄRCHER commercial (hobby) jsou žluté, průmyslové stroje jsou antracitové. Tak každý na první pohled pozná, pro který účel je jaký stroj určen. Antracit je barva, která signalizuje technologii, stroje jsou robustní, maximálně spolehlivé a odolné. A antracit je odolnější vůči nečistotám, a tak se tyto stroje lépe udržují.  

Barva odpovídající funkci strojů 

Výhody nového barevného zpracování jsou doplněny řadou užitečných technických aspektů. Antracit umožňuje ostatním barvám zářit. Barevné elementy tak vyniknou, snáze se najdou a použijí. Není prakticky možné si je splést. Nové barevně kódované pracovní instrukce napomáhají zjednodušit obsluhování a údržbu.

Všechny ovládací prvky, určené pro čisticí proces, jsou žluté: zapínání pohonu, připojení hadice a stírací lišty.  Všechny prvky k údržbě a servisu jsou světle šedé: údržba baterií, výměna kartáče, výměna filtru. Nikdy nebylo ovládání a údržba profesionálních strojů jednodušší a bezpečnější, než s novými antracitovými stroji KÄRCHER.